Підготовка до сертифікації PMP®

Львів: 27 січня, 3, 10, 17 лютого 2018 р.

Протягом чотирьох субот ми проведемо у Львові спеціалізований семінар-практикум для керівників всіх ланок, що вибудовують кар’єру в галузях, пов’язаних з менеджментом проектів, а також бажають отримати сертифікацію «Професіонал управління проектами» (Project Management Professional, PMP®) від Project Management Institute. Головною метою навчання на семінарі є подготувати учасників до успішного складання сертифікаційного іспита у PMI з першої спроби.

Семінар-практикум передбачає чотири повних дні (по 8 годин) очного навчання, а також приблизно три години самостійного (з отриманням зворотнього зв’язку) відпрацювання навички знаходити найкращу відповідь на екзаменаційні питання.

На семинарі буде розглянуто питання за всіми розділами знань стандарту Project Management Body of Knowledge (Керівництво PMBOK®) 6-го видання, що відповідатиме іспиту PMP® після його оновлення 26 березня 2018 року.

Окрім цього, учасники семінару розглянуть задачі (кейси) із практики управління проектами, наближені до ситуаційних питань іспиту PMP®, а також деякі аспекти етики та професійної поведінки менеджера проектів, що можуть зустрітися у питаннях іспиту. Протягом навчання учасникам подається та роз’яснюється математичний апарат, необхідний для розв’язання розрахункових завдань на іспиті. По мірі проходження кожного розділу знань, учасники мають можливість тренуватися у здаванні сертифікаційного іспиту PMP® за допомогою спеціальних он-лайн тестів. У завершення програми навчання імітується здавання повного екзаменаційного тесту з 200 питань.

Після закінчення навчання, учасники семінару отримують сертифікат про наявність 35 контактних годин обов’язкового навчання з проектного менеджменту, що необхідно і достатньо для подання на отримання сертифікації PMP®, а також отримують річний доступ до методичних матеріалів, що оновлюються, та банку тестових питань для подальшого практикування і підтримки «спортивної форми». Всім учасникам семінару ми надаємо безстрокову консультаційну підтримку з організаційних питань, що пов’язані з поданням та отриманням сертифікації.
Дізнатися більше про семінар з підготовки до сертифікації PMP®.

Семінар проводитиме Юрій Плахов, PMP, TSPM, авторизований тренер TenStep з підготовки до сертифікації PMP®. Ви можете задати йому запитання щодо семінару за телефоном +38050-908-94-72 або електронною поштою.

Вартість участі у семінарі:

  • При оплаті до 14 січня 2018 р. включно, діє «рання» ціна, що становить 9690 грн.
  • Після 14 січня повна вартість семінару складає 10200 грн.
  • Традиційно, надається додаткова знижка 5% для «груп однодумців» від двох осіб та більше, а також пільгові умови оплати та додаткові знижки для членів PMI Kyiv Chapter та для клієнтів наших інформаційних партнерів.
  • Можлива сплата у розстрочку.

Увага, гарантія! Методика підготовки до іспиту PMP®, що застосовується TenStep, багаторазово підтвердила свою високу ефективність. Досвід проведення цього семінару у понад 30 країнах дозволяє нам відшкодовувати вартість повторного складання іспиту PMP® для тих учасників семінару, що не пройшли цей іспит з першої спроби. Дізнатися про умови відшкодування вартості повторного іспиту.


TenStep зарегистрирован как поставщик обучения Project Management Institute (PMI R.E.P.).
Сертификат о прохождении курса подтверждает получение соответствующего количества Professional Development Units (PDU) или Контактных часов, необходимых для сертификации PMP®.

Отзывы участников

«В учебных курсах от «ТенСтеп» нас привлекли, в первую очередь, высокое качество учебных программ и услуг, …, прагматичный подход к обучению, а также возможность привлечь и использовать обширный международный опыт и творческий потенциал специалистов «ТенСтеп» из многих стран мира.»
Владимир, топ-менеджер ИТ компании

Хотите узнать больше?

Свяжитесь с нами удобным для Вас способом или заполните приведенную ниже форму.

Задайте нам вопрос:

2 + 6 = ?