Підготовка до сертифікації PMP®

Львів: 22, 29 лютого, 14, 21 березня 2020 р.

Протягом чотирьох осінніх субот ми проведемо у Львові спеціалізований семінар-практикум для керівників всіх ланок, що вибудовують кар’єру в галузях, пов’язаних з менеджментом проектів, а також бажають отримати сертифікацію «Професіонал управління проектами» (Project Management Professional, PMP®) від Project Management Institute. Головною метою навчання на семінарі є подготувати учасників до успішного складання сертифікаційного іспита у PMI з першої спроби.

Семінар-практикум передбачає чотири повних дні (по 8 годин) очного навчання, а також приблизно три години самостійного (з отриманням зворотнього зв’язку) відпрацювання на тестах навички знаходити найкращу відповідь на екзаменаційні питання.

На семинарі буде розглянуто питання за всіми розділами знань стандарту Project Management Body of Knowledge (Керівництво PMBOK®) 6-го видання. Окрім цього, учасники семінару розглянуть ситуації (кейси) із практики управління проектами, наближені до ситуаційних питань екзамену PMP®, а також деякі аспекти етики та професійної поведінки менеджера проектів, що можуть зустрітися на екзамені. Протягом навчання учасникам подається та роз’яснюється математичний апарат, необхідний для розв’язання розрахункових завдань.

По мірі проходження кожного розділу знань, учасники мають можливість тренуватися у здаванні сертифікаційного іспиту PMP® за допомогою спеціальних онлайн тестів. У кінці програми навчання імітується здавання повного екзаменаційного тесту з 200 питань.

Після закінчення навчання, учасники семінару отримують:

  • Сертифікат від зареєстрованого постачальника навчання (PMI R.E.P. #1774) про наявність 35 контактних годин обов’язкового навчання з проектного менеджменту, що необхідно і достатньо для подання на отримання сертифікації PMP®,
  • 32 години живого спілкування, обміну досвідом та нетворкінгу з представниками найбільш передової та активної частини колег за фахом,
  • Розширені знання у галузі сучасних поглядів та концепцій, процесів, інструментів та методів управління проектами, питань етики та професійної поведінки менеджера проектів,
  • Навички продуктивної підготовки до екзамену PMP® за допомою доступних інструментів, самостійного контролювання своєї готовності до екзамену, а також ефективного підходу до виконання екзаменаційного тесту,
  • Річний доступ (в тому числі через мобільний додаток) до методичних матеріалів, що оновлюються відповідно до поточного стану екзамену, та до банку тестових питань для подальшого практикування і підтримки «спортивної форми»,
  • Річну методичну підтримку з розбору тестових питань за тематикою екзаменуPMP®,
  • Безстрокову консультаційну підтримку з організаційних питань, що пов’язані з поданням та отриманням сертифікації.

Дізнатися більше про програму семінару.

Семінар проводитиме Юрій Плахов, PMP, TSPM, авторизований тренер TenStep з підготовки до сертифікації PMP®. Ви можете задати йому запитання щодо семінару за телефоном +38050-908-94-72 або електронною поштою.

Вартість участі у семінарі:

  • По 09 лютого 2020 р. включно, діє «рання» ціна, що становить 10640 грн. Щоб скористатися цією можливістю, Вам достатньо отримати рахунок та до 09.02.2020 р. зробити передоплату в розмірі не меньше 5320 грн. Решту рахунку Ви можете сплачувати до останнього дня навчання.
  • Починаючи з 10 листопада 2020 р., повна вартість семінару складає 11200 грн. При цьому, до початку навчання слід внести мінімальну передоплату. Повністю сплатити вартість семінару Ви маєте до останнього дня навчання.
  • Традиційно, надається додаткова знижка 5% для «груп однодумців» від двох осіб та більше, а також пільгові умови оплати та додаткові знижки для членів PMI Ukraine Chapter та для клієнтів наших інформаційних партнерів.

Увага, гарантія! Методика підготовки до екзамену PMP®, що застосовується TenStep, багаторазово підтвердила свою високу ефективність. Досвід проведення цього семінару у понад 30 країнах дозволяє нам відшкодовувати вартість повторного складання іспиту PMP® для тих учасників семінару, що не пройшли цей іспит з першої спроби. Дізнатися про умови відшкодування вартості повторного іспиту.


TenStep зарегистрирован как поставщик обучения Project Management Institute (PMI R.E.P.).
Сертификат о прохождении курса подтверждает получение соответствующего количества Professional Development Units (PDU) или Контактных часов, необходимых для сертификации PMP®.

Отзывы участников

«В учебных курсах от «ТенСтеп» нас привлекли, в первую очередь, высокое качество учебных программ и услуг, …, прагматичный подход к обучению, а также возможность привлечь и использовать обширный международный опыт и творческий потенциал специалистов «ТенСтеп» из многих стран мира.»
Владимир, топ-менеджер ИТ компании

Хотите узнать больше?

Свяжитесь с нами удобным для Вас способом или заполните приведенную ниже форму.

Задайте нам вопрос:

1 + 6 = ?