Консалтингові послуги TenStep –

We Help You Raise the Bar!™

Для більшості організацій розробка, адаптація та впровадження методології управління проектами, програмами або портфелями не є областями звичної діяльності. Але для нас це – базова компетенція. Тому ми можемо запропонувати ряд послуг, які допоможуть Вам швидше пройти шлях освоєння методологій і впровадження нових для Вас процесів, при цьому в меншій мірі відволікаючи Ваші ресурси від ведення основного бізнесу. Наш багаторічний і багатонаціональний досвід – це запорука того, що ми допоможемо Вам уникнути безлічі характерних для цього шляху помилок.

TenStep пропонує послуги, що дозволяють максимально розкрити потенціал Вашої організації. Володіючи всесвітньою мережею представництв, ми можемо надати Вам допомогу в будь-яких країнах, на всіх континентах. Звертайтеся до нас, ми завжди відкриті для спілкування.

Більш докладно про деякі з наших консалтингових послуг Ви можете дізнатися за наступними посиланнями:

Управління проєктами та програмами
Швидкий
запуск проєкту або програми
Під керівництвом консультанта TenStep Ваша команда управління проектом або програмою якнайшвидше визначить всі необхідні аспекти майбутньої роботи, аби швидко та безпечно розпочати її виконання.
Впровадження методології управління проєктамиРазом з нашими спеціалістами розробіть та реалізуйте оптимальну для Вашої організації стратегію та план впровадження управління проектами.
Аудит проєкту або програмиСпираючись на факти та кількісні показники, визначте реальний стан проекту або програми, перспективи їх завершення, а також отримайте рекомендації та допомогу щодо покращення управління.
Персональне наставництвоСкористайтеся підтримкою персонального наставника, реалізуючи критично важливий для Вас та Вашої організації проєкт.
Експрес-введення у проектний менеджментПідвищіть шанси на успіх стратегічно важливого для Вашої компанії проєкту шляхом впровадження хороших практик управління та подальшої підтримки його керівника.
Виправлення
"проблемних" проєктів
Допоможіть проблемному проєкту вибратися зі скрутного становища та отримати вагомий шанс на успішне завершення.

Офіс управління проєктами - Project Management Office (PMO)
Швидкий запуск Офісу управління проєктами - PMONow!За підтримки консультанта TenStep створіть дорожню карту розгортання оптимального для Вашої компанії PMO або трансформації існуючого PMO в організаційну одиницю, що створює додаткову цінність.
Розробка Контрольної карти показників Офісу управління проєктамиВикористовуючи напрацювання TenStep, визначте для Вашого Офісу управління проектами кількісні показники, які будуть всебічно відображати цінність, що створюється Офісом для організації, а також дозволять вимірювати успішність його діяльності.

Стратегія та управління портфелями
Впровадження управління портфелемОтримайте відповіді на деякі найважливіші, але складні запитання про роботи, що виконуються у Вашій організації, і про додаткову цінність, яку вони створюють.
Стратегічне планування за моделлю LEAD™Отримайте конкурентні переваги від ефективної стратегії, використовуючи нашу модель стратегічного планування LEAD™ (Learn-Envision-Act-Deliver).

Оцінювання організаційного управління проєктами
Системне оцінювання організаційної ефективності в управлінні проектами за моделлю TenStep PM Process™Отримайте об'єктивну незалежну оцінку стану практик управління проєктами у Вашій організації, а також допомогу у складанні цілеспрямованого плану покращень.
Оцінювання зрілості організаційного управління проектами за моделлю asapm Performance Rated Organization (aPRO™)Отримайте всебічну оцінку здатності Вашої організації успішно виконувати проекти, рекомендації щодо покращення підтримки проектів з боку організаційного оточення, а також допомогу у розробці ефективної програми покращень.
Оцінка зрілості організаційного управління проектами за моделлю PMI OPM3™Визначте план впровадження хороших практик управління проектами на різних рівнях вашої організації, щоб досягти конкурентних переваг у гнучкості та швидкості досягнення поставлених цілей.

Шановні колеги! Якщо Вас цікавлять наші послуги або просто потрібна наша порада, вкажіть це у Формі зворотнього зв’язку праворуч або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

TenStep був визнаний Project Management Institute (PMI) як постачальник консультаційних послуг з управління проектами, програмами та портфелями і включений в PMI Consultant Registry.

Бажаєте дізнатися більше?

Зв’яжіться з намизручним для Вас способом або заповніть наведену нижче форму.

Запитайте нас:

3 + 5 = ?

Клієнти TenStep