Методологічні продукти TenStep

Коли вимовляють слово ” методологія ” , то за цим поняттям завжди стоїть якась діяльність: або теоретична, або практична. Якщо розглядати управління не як теорію, а як практичну діяльність, то методологія управління в будь-якому бізнесі – це набір процесів, прийомів та способів, що дозволяють досягти бажаної практичної бізнес – мети. Тобто методологія практичної діяльності (якщо це, звичайно ж, методологія) обов’язково сама по собі має бути практичною та бути керівництвом до дії: повинна містити конкретні описи, що, коли і як потрібно робити для отримання бажаного результату.

Кожна з методологій, розроблених TenStep, включає:

  • Покрокові описи процесів із зазначенням, хто, що і коли робить, а також з рекомендаціями щодо застосування цих процесів для різних ситуацій або категорій проектів.
  • Описи відповідних прийомів, методів та інструментів, що дозволяють керівникам та співробітникам виконувати процеси ефективно.
  • Форми збору та подання інформації, шаблони та зразки заповнення документів, готові до негайного застосування.

Переваги методологій TenStep

Доступність. Найбільшою перевагою наших методологій є те, що вони вже є. Тому Вам немає потреби розробляти власну методологію з нуля. Звичайно, є компанії, які роблять таку роботу самотужки. Якщо в них виявляється досить багато кваліфікованих і, головне, вільних від інших завдань фахівців, то деяким з них навіть вдається таку методологію створити. Але це завжди займає більше часу, трудовитрат і грошей, ніж можна собі уявити. Про якість результату – окреме питання. Як правило, “саморобні” методології бувають надмірними і важкими для застосування. Проходять роки їх “обкатки” та вдосконалення, перш ніж можна буде говорити про їх ефективність або зручність.

Зручність. Методології, розроблені TenStep, вже близько 20 років перевіряються практично тисячами ліцензованих користувачів. Вони багаторазово довели свою ефективність та зручність використання в умовах різних підприємств. У наших методологіях немає нічого зайвого. В результаті їх багаторічного розвитку, у методологіях TenStep міститься лише те, що потрібно у реальному житті і що справді працює.

Гнучкість та масштабованість – це здатність наших методологій адаптуватися під особливості будь-якого проекту, програми або бізнесу. Наприклад, для управління проектом передбачені різні набори практик, процесів та інструментів, які будуть рекомендовані для використання у проекті залежно від його величини, вартості, ризику, важливості тощо. Концепція TenStep “Великому проекту – велика методологія, малому проекту – мала” передбачає застосування тільки тих процесів управління, які проекту справді принесуть користь.

Відповідність міжнародним стандартам. Усі методології TenStep розроблено з урахуванням найкращих практик, викладених у міжнародних стандартах, таких як стандарти Project Management Institute (PMI), стандарт PRINCE2 та стандарти Міжнародної організації зі стандартизації ISO. Така відповідність гарантує користувачам наших методологій високу якість та ефективність процесів, а також те, що нові процеси гармонійно узгодяться з іншими бізнес-процесами, побудованими з урахуванням міжнародних стандартів.

Методології TenStep охоплюють різні області проектного бізнесу, серед яких:

tenstep project management processУправління проєктами

Процес Управління Проєктами TenStep™ – це гнучка масштабована методологія управління проєктами будь-яких масштабів у будь-якій предметній області, сумісна зі стандартом PMI “Керівництво PMBOK®” та багатьма іншими стандартами управління проектами (див. A6 Сравните Процесс TenStep). Покрокова структура методології протягом двох десятиліть підтвердила виняткову простоту освоєння, а також зручність впровадження стандартних процесів управління як у окремому проєкті, так і в масштабі підрозділу чи всього підприємства. ( Дізнатися більше).

programstep methodologyУправління програмами

Методологія Управління Програмами ProgramStep™ – це повноцінна методологія управління програмами всіх видів та масштабів, розроблена на основі стандарту PMI “The Standard for Program Management — Third Edition”. Методологія ProgramStep™ дозволяє менеджеру програми організувати всі процеси, починаючи з оцінювання факторів, що визначають доцільність об’єднання розрізнених проєктів у програму, і закінчуючи організованим завершенням програми, що досягла своїх цілей. Керівники підприємств та менеджери портфелів оцінять методологію ProgramStep™ як надзвичайно ефективний інструмент поєднання зусиль різних проектів для досягнення спільних стратегічних цілей ( Дізнатися більше).

portfoliostep methodologyУправління портфелями

Методологія управління портфелями проєктів та програм PorfolioStep™ гармонізована зі стандартом PMI “The Standard for Portfolio Management — Third Edition”. Дана методологія надає компанії або організації набір процесів та методик, що дозволяють оптимізувати використання обмежених ресурсів таким чином, щоб насамперед виконувались найбільш пріоритетні проєкти, програми та роботи. Тому впровадження методології PorfolioStep™ дозволяє компаніям максимально швидко та економічно досягати стратегічних та поточних цілей. ( Дізнатися більше).

pmostep methodologyОфіс управління проєктами

Методологія PMOStep™ надає процеси, інструменти та методи для ефективної побудови та розвитку Офісу управління проєктами (Project Management Office або PMO) – організаційної одиниці, що відповідає за підтримку сприятливого середовища, в якому проєкти та програми компанії мають максимальні шанси на успіх. Наявність ефективного офісу управління проєктами є серйозною конкурентною перевагою в наш динамічний час. Методологія PMOStep™ допомогла швидко набути такої переваги сотням компаній ( Дізнатися більше).

lifecyclestep methodologyЖиттєвий цикл проєкта

Методологія побудови життєвого циклу проєкту LifecycleStep™ дозволяє швидко та ефективно організувати роботи зі створення основних результатів, що поставляються проєктом. Дана методологія оптимізована для проєктів розробки ІТ-рішень, але може бути успішно застосована для інших категорій проєктів, пов’язаних із розробкою інтелектуальної та наукомісткої продукції. Методологія LifecycleStep™ надає гнучкий та масштабований підхід до побудови життєвого циклу різних за величиною проєктів: від малих до наймасштабніших ( Дізнатися більше).

Всі разом узяті методології TenStep формують інтегрований системний підхід до побудови бізнесу та управління діяльністю компанії з реалізації її стратегій. У цьому підході центральним елементом є управління проєктами, що забезпечує ефективне отримання конкретних результатів, відповідних стратегічним цілям. Управління програмами дозволяє отримувати синергетичний ефект від координації пов’язаних спільною метою проєктів. Управління портфелем забезпечує концентрацію ресурсів компанії на тих проєктах та програмах, які найбільше відповідають стратегічним цілям та іншим пріоритетам, що гарантує їхнє першочергове виконання. Офіс управління проєктами створює та підтримує в компанії організаційне середовище, максимально сприятливе для успіху всіх проєктів та програм. Таким чином, прийнявши на озброєння методології TenStep, компанії стають динамічнішими у розвитку та більш ефективними у досягненні бізнес-цілей.

Як придбати методології

Методологія TenStep підлягає ліцензуванню аналогічно тому, як ліцензується програмне забезпечення. Ліцензії TenStep безстрокові та дозволяють клієнту використовувати відповідні методології у своїх проектах чи бізнесі на умовах, обумовлених у ліцензії. Протягом одного року після придбання ліцензії клієнт має доступ до матеріалів методології на сайтах TenStep, звідки може безкоштовно отримувати всі оновлення. Надалі, для доступу до оновлень методології клієнт може придбати продовження своєї ліцензії, яке діятиме ще рік з моменту придбання.

Вартість ліцензії залежить від кількості працівників, які користуватимуться методологією TenStep, а також форми її використання. Більш детально про можливості придбання ліцензій та цін можна дізнатися у відповідних розділах наших сайтів або у наших офісах.  (див. Наші контакти).

TenStep визнаний Project Management Institute (PMI) як постачальник консультаційних послуг з управління проектами, програмами та портфелями та включений до PMI Consultant Registry.

Клієнти TenStep

Бажаєте дізнатися більше?

Зв’яжіться з нами зручним для Вас способом або заповніть наведену нижче форму.

Запитайте нас

5 + 0 = ?