За оцінками фахівців Світового банку, більше 20% сумарного національного доходу всіх країн становлять бюджети проектів. Ця оцінка дає уявлення про масштаби сучасної потреби у менеджерах проектів. Цілком очевидним є бажання інвесторів та керівництва компаній довіряти бюджети проектів тим менеджерам, у чиїй кваліфікації вони будуть впевнені.

Одним із способів підтвердити кваліфікацію будь-якого спеціаліста є сертифікація. Коли департаменти HR корпорацій розміщують оголошення про вакансії менеджерів проектів, нерідко наявність професійного сертифікату є бажаною, або обов’язковою вимогою до кандидата. І справа тут зовсім не в тому, що служби рекрутингу полегшують завдання перевірки кваліфікації претендентів. Згідно з одним із досліджень PricewaterhouseCoopers, 80% проектів, що завершилися безумовним успіхом, управлялися сертифікованими менеджерами. Багато інших досліджень підтверджують прямий статистичний зв’язок між відсотком сертифікованих менеджерів проектів у компанії та ефективністю виконання її проектів.

Наша пропозиція в галузі сертифікації менеджерів проектів включає три категорії послуг:

Більш детальну інформацію про дані послуги Ви можете отримати на відповідних сторінках нашого сайту або звернувшись до одного з найближчих до Вас офісів TenStep.

Бажаєте дізнатися більше?

Зв’яжіться з нами зручним для Вас способом або заповніть наведену нижче форму.

Запитайте нас:

3 + 1 = ?

Клієнти TenStep