Сертифікаційна програма Project Management Institute (PMI)

Як одна з лідируючих міжнародних організацій у галузі проєктного менеджменту, PMI підтримує комплексну програму сертифікації для фахівців різних галузей управління проєктами, які мають різні рівні практичного досвіду та освіти. В цей час програма включає вісім видів сертифікації. Володіння кожним із сертифікатів від PMI підтверджує, що власник сертифікату має відповідні знання, навички та досвід у проєктному менеджменті, володіє загальноприйнятою професійною термінологією, дотримується кодексу етики та професійної поведінки менеджерів проєктів, а також безперервно та систематично займається підвищенням свого професійного рівня.

Програма сертифікації PMI відраховує свою історію з 1984 року. До її розробки та розвитку залучаються провідні фахівці з управління проєктами та розробки програм сертифікацій. На сьогодні система сертифікації PMI відповідає вимогам спеціалізованих міжнародних стандартів до подібних систем та визнається у всіх країнах, де відомий термін “проєктний менеджмент”. У 2019 році кількість власників сертифікатів PMI перевищила 1000 000, і це число неухильно зростає.

У 2014 році в дослідженні “Пульс професії” (Pulse of the Profession®, PMI, 2014), яке регулярно проводять фахівці та волонтери PMI, на прикладі безлічі обстежених компаній переконливо підтверджено статистичний зв’язок кількості успішно виконаних проектів та кількості сертифікованих керівників проєктів. Подібна закономірність в останні роки стає очевидною для дедалі більшого широкого кола керівників компаній та інвесторів, що дозволяє прогнозувати подальше зростання популярності та затребуваності сертифікацій у галузі проєктного менеджменту.

В даний час PMI пропонує такі види сертифікації:

  • Certified Associate in Project Management (CAPM)® – Сертифікований помічник з управління проєктами
  • Project Management Professional (PMP)® – Професіонал управління проєктами
  • Program Management Professional (PgMP)® – Професіонал управління програмами
  • Portfolio Management Professional (PfMP)® – Професіонал управління портфелями
  • PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP)® – Сертифікований практик Agile
  • PMI Professional in Business Analysis (PMI-PBA)® – Професіонал бізнес – аналізу
  • PMI Risk Management Professional (PMI-RMP)® – Професіонал управління ризиками
  • PMI Scheduling Professional (PMI-SP)® – Професіонал складання розкладів.

TenStep є Авторизованим Тренінговим Партнером Project Management Institute (PMI ATP) та має багаторічний досвід підготовки менеджерів проєктів до різних сертифікацій PMI®. Наші фахівці у більш ніж 30 офісах TenStep у різних країнах мають повний набір сертифікатів PMI, що забезпечує високу ефективність послуг у даній галузі.

В даний час Український офіс TenStep може запропонувати Вам послуги з підготовки до таких найбільш затребуваних сертифікацій як PMP®, PMI-ACP® та CAPM®.

Більш детальну інформацію про наші послуги ви можете отримати на відповідних сторінках нашого сайту або звернувшися до офісу TenStep.

Бажаєте дізнатися більше?

Зв’яжіться з нами зручним для Вас способом або заповніть наведену нижче форму.

Запитайте нас:

4 + 3 = ?

Клієнти TenStep