Найближчі курси та програми

Управління проєктами, підготовка до екзаменів PMP® та PMI-ACP®

PMI-ATP-BadgeTenStep є авторизованим тренінговим партнером Project Management Institute (PMI ATP). Сертифікат про завершення наших курсів підтверджує отримання відповідної кількості Баллів професійного розвитку (Professional Development Units, PDU) або Контактних годин навчання, необхідних для подання на сертифікації PMP® та PMI-ACP®.

Нашою базовою компетенцією є проведення навчальних заходів для менеджерів та команд проектів на замовлення підприємств та організацій. Враховуючи побажання читачів наших матеріалів та передплатників наших розсилок, ми, за необхідності, формуємо групи для навчання у “публічному” форматі. В основі навчання використовуються найбільш популярні курси TenStep, які мають успіх у численних клієнтів по всьому світу.

Звертаємо Вашу увагу, що члени PMI Ukraine Chapter, власники дисконтних кодів та купонів від наших інформаційних партнерів, а також групові замовлення користуються знижками. Не забувайте вказувати про Ваше право на знижку, спілкуючись з представниками TenStep Ukraine.

Авторизований PMI® курс підготовки до екзамену PMP®

PMI-PMP-pinПрограму цього курсу розробляє та підтримує PMI. Курс призначений для керівників усіх рівнів, які будують кар’єру в галузі управління проєктами та бажають пройти сертифікацію «Професіонал управління проєктами» (Project Management Professional, PMP®). Навчання проводиться за ліцензійними навчальними матеріалами, які охоплюють всі необхідні теми, щоб успішно скласти іспит РМР.

Навчання відбувається онлайн. Програма вміщає 5 тематичних блоків, вивчення яких триває 40 годин по 4 години на тиждень. Мова викладання російська.

Найближчі групи стартують 22 та 25 січня 2022 року.

Додаткові відомості та форма попередньої реєстрації на сторінці курсу.

Навчання проводить Юрій Плахов, PMP, авторизований тренер PMI з підготовки до іспиту PMP.

Вартість навчання 15000 грн., є оплата на виплат.

Традиційно діє знижка 5% для “груп однодумців” від двох осіб і більше, а також для членів PMI Ukraine Chapter.

Апгрейд-пакет до екзамену PMP® 2021 года

PMI-PMP-pin

Готувались до іспиту РМР та не встигли скласти до 2 січня 2021 року? Думаєте, як не втратити результатів минулої підготовки?

Ймовірно, Вам потрібен лише апгрейд Ваших знань під нову версію іспиту. Ми розробили пакет матеріалів, які допоможуть Вам вирішити це завдання швидко та з мінімальними витратами. Пакет охоплює 14 тем зі змісту екзамену PMP, які вимагають оновлення знань. По кожній темі ми пропонуємо відео тривалістю від 30 до 60 хвилин із теоретичним матеріалом та з прикладами екзаменаційних питань, слайди презентації, а також посилання на матеріали для додаткового читання.

Вивчаючи матеріали апгрейд-пакету, Ви зможете підтримувати спілкування з кваліфікованим тьютором та колегами з апгрейду через чат у Телеграм.

Вартість 6-місячного доступу до матеріалів апгрейд-пакету 800 грн.

Додаткові відомості та форма запису на сторінці апгрейд-пакету.

Підготовка до екзамену PMI-ACP® онлайн

Agile project world

Сертифікація PMI-ACP® призначена для того, щоб виявити та підтвердити знання та практичні навички претендентів у такій актуальній галузі компетенцій як гнучкі методи управління проєктами. Ця сертифікація поєднує підтвердження наявності профільного навчання, підтвердження наявності достатнього досвіду роботи в проєктах з використанням гнучких методологій, а також перевірку профільних знань за допомогою спеціального іспиту за принципами, практиками, інструментами та прийомами, що належать до гнучких методологій розробки продукту. Іспит проводиться онлайн, складається із 120 питань та триває 3 години. Мова іспиту – англійська чи російська.

Наш онлайн курс навчання “Підготовка до екзамену PMI-ACP®” проводиться у формі 2-3-годинних занять під керівництвом викладача та призначений для того, щоб підготувати учасників до успішного складання сертифікаційного іспиту з першої спроби. Програма навчання повністю відповідає зареєстрованій PMI програмі семінару  “LC90.99 Підготовка до екзамену PMI-ACP®”

Старт чергової групи – уточнюєтся.

Додаткові відомості та форма попереднього запису на сторінці заходу.

Семінар проводить Володимир Плахов, PMP, PMI-ACP, авторизований тренер TenStep.

Вартість навчання складає 10000 грн.

Традиційно діє знижка 5% для “груп однодумців” від двох осіб і більше, а також знижка для членів PMI Ukraine Chapter. Можлива оплата на виплат.

Шановні колеги! Якщо вас цікавлять інші курси, навчання в інші терміни або в іншому форматі, вкажіть це в Реєстраційній формі або зв’яжіться з нами будь-яким доступним способом. Просимо звернути увагу, що ми представляємо лише один офіс з багатьох офісів TenStep по всьому світу, тому Ви можете обговорювати навчання у будь-якій країні, де є потреба в управлінні проєктами.

info@TenStep.com.ua

Наші клієнти

Відгуки учасників

“У навчальних курсах від “ТенСтеп” нас привабили, насамперед, висока якість навчальних програм та послуг, …, прагматичний підхід до навчання, а також можливість залучити та використати великий міжнародний досвід та творчий потенціал фахівців “ТенСтеп” з багатьох країн світу.”
Володимир, топ-менеджер ІТ компанії

Бажаєте дізнатися більше?

Зв’яжіться з  нами зручним для Вас способом або заповніть наведену нижче форму.

Запитайте нас:

0 + 2 = ?